1

نکاتی برای خرید دستبند مردان طلا

دستبند مردانه طلا یک اکسسوری لوکس و مجلسی است که اغلب در مواقع خاص، و آن هنگامی که با دستان خود کار زیادی انجام نمی دهید، استفاده می شود. دستبند به دلیل موقعیت قرار گیری آن روی مچ، تمام وقت جلوی چشم شماست، پس انتخاب رنگ، سایز و مدل دستبند مردانه طلا از اهمیت بسیاری برخوردار است.

اگرچه دستبند طلا مردانه معمولا در مواقع خاص استفاده می‌شود، اما نزدیکی دستبند به دست باعث می‌شود که در معرض ضربه قرار گیرد. بنابراین، در هنگام انتخاب دستبند، به دوام و مقاومت آن نسبت به ضربه اطمینان حاصل کنید.

طلای خالص معمولا، نرم‌تر است و دوام کمتری دارد. بنابراین، اگر از دستبند خود برای استایل روزمره استفاده می‌کنید، بهتر است دستبند طلا مردانه خود را از میان نمونه‌های با عیار پایین‌تر که از مقاومت بیشتری برخوردار هستند، انتخاب کنید. البته اگر به نیکول و آلیاژ‌های ترکیبی با طلا حساسیت دارید، این نکته را مد نظر داشته باشید که، هرچه عیار طلا کمتر باشد، احتمال حساسیت شما بیشتر خواهد بود.

دستبند‌های توخالی معمولا سبک بوده و ارزان تر هستند، اما مشکل بالقوه‌ای که در مورد آن‌ها وجود دارد این است که این مدل دستبند طلا مردانه در مقابل ضربه مقاومت کمتری دارد.

نکته دیگری که در هنگام خرید و انتخاب طلا معمولا به شما توصیه می‌شود این است که سعی کنید رنگی را برای طلا به خصوص دستبند طلا مردانه انتخاب کنید که با تن رنگ پوست شما هماهنگی داشته باشد.

افرادی که دارای پوست تیره و گندم گون هستند، بهتر است به سراغ انواع مدل دستبند طلا مردانه زرد بروند، در حالیکه به افراد با تن رنگ پوست سرد، انواع رزگلد و طلای سفید توصیه می‌شود.

راهکاری که معمولا برای تعیین سایز دستبند توصیه می‌شود این است که، به اندازه دو انگشت از مچ دست فاصله داشته باشد. دستبند را طوری انتخاب کنید که نه بیش از حد تنگ باشد که مانع از انجام کار‌های روزمره شود، و نه بیش از حد گشاد که مدام درگیر آن باشید.