درباره ما

فروشگاه اینترنتی بی واسطه کالا

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.
مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

بی واسطه کالا کوچکترین فروشگاه اینترنتی کشور، اینک در آستانه‌ی اولین سال فعالیت، با کالاهای متنوع برای تمام اقشار جامعه ، برای کاربران خود « تجربه‌ی لذت‌ بخش یک خرید اینترنتی » را تداعی می‌کند. «ضمانت بهترین قیمت» ، «تضمین اصل بودن کالا» و «ارسال سریع» سه اصل اولیه است که بی واسطه کالا از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد. گستره‌ای به وسعت کالای لوازم آشپزخانه (ظروف آشپزی، ظروف پذیرایی و وسایل جانبی آشپزخانه و … )، از برندهای متنوع، متعدد و سرشناس جهانی همچون دلمونتی، توس چینی، چینی مقصود، جهان کریستال، تقدیس، پردیس چینی، و … می باشد.